• 1.Yazı
  • 2.Yazı
  • 3.Yazı

Olanaklar

Otelimizde 200 kişilik latmos restaurant, 100 kişilik toplantı salonu, 150 kişilik Cafe Bar ve Patisserie, 500 kişilik kapalı balo salonu, 500 kişilik havuz başı alanı, yüzme havuzu, bayan kuaför salonu mevcuttur.
Düğün, nişan, sünnet ve her türlü özel günleriniz için 500 kişilik kapalı 500 kişilik havuz başı olmak üzere 1000 kişiye hizmet verecek kapasitede organizasyonlar için hizmetinizdeyiz.

Milas, antik kalıntıları, tarihi evleri, düzgün kent yerleşimi ve halıları ile ünlü güzel bir ilçemizdir. Su kemerleri, Milas Müzesi, kent merkezindeki Çöllü oğlu Hanı ve tarihi camiler görülmeye değer mekanlardır.

Milas çevresinde görülebilecek yerler ise Beçin Kalesi, taştan yapılmış evleriyle Çomakdağ’ı, Türkiye’nin en iyi korunmuş antik kentlerinden biri olan Labranda, Euromos antik kenti; sakin bir tatil olanağı sunan Güllük, Kıyı Kışlacık Köyü’nde köyle iç içe yer alan antik ken İasos, eski adı Bargylia olan balıkçı köyü Boğaziçi, Tuzla sulak alanı, Bafa Göl, antik Herakleia kenti olarak sayılabilir. Bodrum, Ören, Güllük gibi tatil beldelerine yakın olan Milas’ta bulunan otelimiz tatilciler için cazip bir konaklama merkezidir.

Galeri

Rezervasyon bilgilerinizi bize iletin. Size kısa sürede geri dönelim.